KAĞAN TESİSAT

instagramfacebooktelefon

       
 

KAĞAN TESİSATIN SİZLER İÇİN HİZMETLERİ

su kaçağı ankara KANAL AÇMA ANKARA petek temizleme ankara tesisat tadilat tamirat

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespitini adresinize gelip Rothenberger markalı son sistem teknolojik aletle bularak, kırmadan dökmeden temiz bir şekilde tadilatını yapmaktayız.

Devamını Oku

KANAL AÇMA

Kanal ve diğer tıkanıklık sorunlarına siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sağlayarak, uygun fiyat teklifimizle kısa sürede yapmaktayız. Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Devamını Oku

PETEK TEMİZLİĞİ

Peteklerde oluşan ısınmama gibi sorunları, son sistem teknolojik cihazlarla bakımı ve temizliğini yapmaktayız. Ankara'nın tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Devamını Oku

TESİSAT - TADİLAT

Evleriniz ve iş yerlerinizde yapılacak tesisat, tadilat ve tamirat işlerinizi uygun fiyata yapmaktayız. Tesisat, tadilat ve tamiratı için deneyimli kadromuzla hazırız.

Devamını Oku

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı durumu evlerde, ofis veya iş yerlerinde, kısacası su tesisatının bulunduğu her türlü yapıda karşılaşma ihtimali bulunan, aynı zamanda ortaya çıkmasından tedirgin olunan bir durumdur. Ancak günümüz teknik ekipmanlarının gelişmesi ve profesyonel teknik elemanların yetişmesi sayesinde bu durum korkulur olmaktan çıkmaktadır.

Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Su kaçağı olup olmadığından birkaç yolla şüphe edilir.
* Bulunduğunuz binada kötü bir koku meydana geliyorsa,
* Bu koku ağır bir nemlilikle eşlik ediyorsa,
* Herhangi bir zemin veya duvar yüzeyinde nemlilik veya sızıntı fark ediliyor ise, yüksek ihtimalle bulunduğunuz binada su kaçağı meydana gelmektedir diyebiliriz.

KANAL AÇMA

Evlerimizde tıkanan lavabolar, bizlere büyük sorunlar çıkarabilir. Lavabolar kullanım durumlarına göre zaman zaman tıkanabilmektedir. Lavaboların tıkanma nedenleri arasında, dikkat edilmeksizin atılan yiyecekler, kullanılmış yağların lavaboya dökülmesi gibi kullanımdan kaynaklı tıkanmalar meydana gelmektedir. Ayrıca binanız yeni ise yapım aşamasında harç beton kalmasından dolayı tıkanma olabilir. Bunların yanında lavabonun gider tesisatında eskime, şekil bozukluğu da tıkanma nedenlerindendir.

Günümüzde kanalizasyon açma problemi, yurtdışında özel olarak geliştirilen kameralı görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır.

- Bu cihazlar ile ilk başta tıkanıklığın olduğu bölge belirlenir.

- Daha sonraki aşamada robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale edilerek açılır. 

 Son olarak kameralı sistemle kanalizasyon tekrar görüntülenerek sorun tam olarak giderilmiş mi farklı bir problem var mı, kontrolü sağlanır. 

- Bütün bu işlemler eğitimli personellerle ve son teknoloji cihazlar yardımıyla hiçbir zarar vermeden kısa süre içinde çözülür.

 

PETEK TEMİZLİĞİ

1. Müşterilerimizin mekanlarına gittiğimizde öncelikle tesisat, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa yapılır.

2. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinanın tesisata monte edilmesi için gerekli mekan belirlenir. Genellikle banyo veya mutfakta ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür.

3. Petek temizleme işleminde kesinlikle mekan kirletilmez.

4. Gider için gerekli olan lavabo, tuvalet ya da wc gibi yerler tercih edilir. 10–15 metre uzunluğunda gider hortumlarımız mevcuttur.

5. Petek temizleme işlemi 2 aşamadan oluşur:

1. aşamada peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir.

2. aşamada ise tesisat borularının alt kısımları temizlenir.

6. Genellikle burada önemli olan nokta şudur: Kombi petek tesisatında kir, çamur, çeper olur. Buna nazaran radyatör peteklerinde pek fazla kir olmaz. Bu yüzden çift yıkama çok önemlidir.

       
       

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

BİZİ TAKİP EDİN

 

Adres:

Kavacık Subayevleri Mahallesi Şair Mehmet Emin Caddesi 49/B Keçiören

Telefon:

0312 347 75 95 -0537 425 74 82

 

instagram
facebook